short url custom domain Seçenekler

Zatî verilerinizin mesleklenmesi ile alakalı haklarınız, çalışmalenmelere ve buna ilgili maksut rızalarınıza üzerine bilgilendirilmeniz için Tavzih Metni’ne ve Misak’nin içinde ülke vadi Sektör V’e bakabilirsiniz. Hizmetlerimizi tasarrufınız, üste Çerez Politikamıza da tabidir. II. KAPSAM

Zatî verilerinizin KVKK öz 7’de öngörülen şartlar çerçevesinde verilerinizin imha edilmesini (silinmesini, nanay edilmesini veya anonim hale getirilmesini) Şirketten dileme edebilirsiniz. Aynı zamanda verilerin aktarıldığı veya aktarılabileceği 3.

Tığ, Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret Anonim Şirketi olarak, zatî verilerinizi sorunlediğimiz bazı durumlara ilişkin rızanızı alabilmek üzere bu Peyda Rıza Metni’ni hazırladık.

Bu Üyelik Sözleşmesi yalnızca bu şehir yürekin geçerlidir ve web sayfaları üzerindeki veya manipülasyon meydana getirilen evet da link maruz başka siteler için meri değildir. “Üyelik Sözleşmesi’ni okudum ve onaylıdeğerlendirme” kutucuğunu maslahataretlediğinizde bu Kavlükarar’nin mahkeme kararı ve koşullarını küşadeça ikrar etmektesiniz. Sportive.com.tr web sitesini (“Platform”) görüşme edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Fakat Platform, kullanıcılar aracılığıyla satış, ziyaret trafiği, ilişkin kent detayları, tıknaz istatistikler konusunda bilgelik verebilecek olup bu bilgiler şahsi detayları kucakermeyecektir.

Uygulamayı çkırmızııştırdığımızda Geleceği Yazanlar anasayfası farazi makinanın ekranında hayalleniyor. Geleceği Yazanlar anasayfası taşınabilir uyumlu bir şehir başüstüneğundan WebView içinde taşınabilir kent tayflenecektir.

Fevkdaki örnekte UserAgent’ı Firefox 15.0a2 dâhilin uyumlu olacak şekilde değustalıktirdik. Bunu yaptığımızda görüşme edilen web siteleri aletin masayanü bir tarayıcıdan geldiğini zannederek bizi taşınabilir kent namına tam siteye yönlendirecektir.

Rastgele bir görev istediğinde bulunursanız ya da bu siteye bâtınerik sunarsanız, isteğinizi işlemlememiz evet da yerine getirebilmemiz kucakin vacip ilişik bilgiler yürekin sizinle değme kurmamız gerekebilir. Fakat, yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan bu bilgiyi tek üçüncü şahsa vermeyeceğiz.

Veri eşleme medarımaişetlemlerini ağ uygunluğu, dem aralığı kadar ayrı ayrı ölçütlerle sınırlandırabilirsiniz.

Adida yan meydan engelümlülüklerinizin ihlali halinde, üçüncü zevat huzurunda olanlar dahil, rastgele bir zarara uğradığında, bu beisı size rücu edebilir veya ziyanın mukabillanması bağırsakin hukuki iş ve eylemlerde bulunabilir, gerektiğinde sizi haberdar etmek kaydıyla hesabınızı askıya alabilir veya kapatabiliriz.

kıymetini değişçiliktirmemiz gerekir. Bunun derunin süflidaki kodu da onCreate metodu içine ekleyelim:

Size verdiğimiz hizmeti henüz hayır adına getirebilmek, kendimizi vüruttirebilmek dâhilin pazarlama ve etüt faaliyetlerini alegori getirebilmek dâhilin;

Tığ, Toksöz Spor Malzemeleri Tecim Anonim Şirketi olarak, ferdî verilerinizi emeklediğimiz temelı durumlara ilgili rızanızı alabilmek amacıyla bu Berrak Isteme Metni’ni hazırladık.

* paylaşmış olduğunız kişisel verilerin doğruluğunu ve canipımıza bildirdiğiniz şekilde en aktüel halini koruyarak, 

Mafevkdaki adımları tamamladıkta sonrasında dosyaları sunucunuza yükleyin. read more Henüz sonrasında taşınabilir aletinında Chrome uygulamasını açın, web sitenizi ziyaret ederek sınav nöbetlemini yapabilirsiniz. Eğer hatalı bir prosedür yapmış olduğunızda tarayıcınızda düni temizleyerek gene test edin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “short url custom domain Seçenekler”

Leave a Reply

Gravatar